Emana'da son dakika

Cuma 27.08.2010 10:47

Betis’ın idmanına sakat olduğu gerekçesiyle çıkmayan ve sinirli görünen Achilles Emana’nın, G.Saray’a gitmek için her yolu denediği iddia edildi.

Bu arada Adnan Sezgin'in Betis ile yaptığı görüşmelere Türk asıllı menajer Bayram Tutumlu'yu da davet ettiği, Betis ile devam eden görüşmelerde ikilinin Türk tarafını temsil ettiği bildirildi. Dün yapılan ve 7 milyon euro'ya kadar yükselmesine rağmen G.Saray'ın sonuç alamadığı görüşmelerin bugün de TS ile 18:00'den itibaren yeniden başlayacağı bildirildi. Bu arada Emana'nın menajerinin de Betis kulübüne rest çektiği ve futbolcunun Türkiye'ye gitmek istediğini belirttiği iddia ediliyor.

Emana başkana kızdı
Galatasaray'a gelmek istediğini açıklayan ve bu nedenle Başkan Pepe Leon ile görüşmek isteyen Achilles Emana, hiç de beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. Kamerunlu futbolcunun randevusu olmamasına rağmen odasına girip kendisiyle görüşmek istemesine tepki gösterdi. Başkan Leon, Emana'yı yönetim binasından çıkartırdı. Emana'nın geçen yıl da Betis'ten ayrılmak için aynı yolu denediği fakat başarısız olduğu bu nedenle de istemeyerek de olsa Betis'ta kalmaya devam ettiği ortaya çıktı.

Emana: Benimle konuşmuyorlar
Bu arada Achilles Emana, Betis Başkan Joan Oliver ve yönetici Pepe Leon'un kendisiyle görüşmeyi reddetmesi üzerine çıldırdı. alfinaldelapalmera.com sitesine konuşan Emana, "Beni gördüler ama benimle konuşmayı reddettiler. Ben bilgi almak istiyorum. Transferim hakkında hiç haberim yok" diye konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN