"G.Saray’da efsane olmak istiyorum"

Pazartesi 30.08.2010 00:00

Galatasaray, Misimovic ile henüz anlaşmaya varamadı ama Boşnak futbolcu Türkiye’ye gelmeye can atıyor.

Bosna'ta OslobodJenje gazetesine konuşan 28 yaşındaki yıldız futbolcu, "Önümüzdeki iki gün kariyerimin devam açısından çok önemli. Ben asla İstanbul'a gidişe karşı olmadım. Schalke ile temaslarım sıkıntıya girdiği anlarda da onlar beni istedi. G.Saray takımının parlak ve ışıl ışıl bir geleneği var. Ancak dediğim gibi önümüzdeki 2 günde herşey çok net ortaya çıkacak. Yolda yeşil ışık görüyorum" dedi.

Misimovic, Sport Centar'a ise, "Galatasaray' da beni istiyor. Onlar benim oyun ve emeğime saygı gösteriyor. Galatasaray, geleneği ve geçmişi olan büyük bir takımdır. Ben bu kulüpte efsane olmak istiyorum. Ben Galatasaray'da oynamak istiyorum" dedi.

Misimovic an meselesi
Galatasaray ile Wolfsburg, Zvjezdan Misimovic için 8 milyon euro'ya anlaştı. Sarı-Kırmızılı yöneticiler banka teminatı ve peşin olarak yatırılacak ilk taksiti, Alman ekibinin hesabına geçirdiği anda Boşnak futbolcu G.Saray ile sözleşme imzalayacak. Bu arada Misimovic transferiyle ilgili konuşan Wolfsburg Sportif Direktörü Dieter Höness, "Bir alıcı hazır. Ama onu hemen satacağız anlamına da gelmez" diye konuştu.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA