Kale Kameni'ye emanet

Salı 31.08.2010

Adnan Sezgin dün Barcelona'da Carlos Kameni'ye 3 yıllık imza attırdı. Espanyol'a 4 milyon euro bonservis bedeli ödenecek

Hatalar bıktırmıştı
G.Saray transferde bombayı kalede patlattı. Ufuk ve Aykut'un yediği hatalı gollerden bıkan sarıkırmızılı yönetim, Rijkaard'ın da ısrarlı tutumu karşısında Espanyol'un 26 yaşındaki Kamerunlu kalecisi İdrissCarlos Kameni'yi renklerine bağladı. Barcelona şehrinin 2. kulübü Espanyol'un başarılı file bekçisi Kameni'nin 3 yıllık imza attığı belirtildi. Kamerun vatandaşı olan aynı zamanda Fransız pasaportu da taşıyan Kameni'nin, Espanyol ile 2013'e kadar sözleşmesi bulunuyordu.

189 kez forma giydi
Sportif direktör Adnan Sezgin dün Barcelona'da ünlü İspanyol menajeri Arturo Cameles ve Espanyol'lu yöneticilerle masaya oturarak 4 milyon euro bonservis bedeli karşılığında el sıkıştı. Kameni de her yıl 1.6 milyon euro alacak. Kameni'nin bugün İstanbul'a geleceği vurgulanıyor. 1.88 boyunda ve 83 kilo ağırlığında olan siyahi kaleci 2004'te 600 bin dolara geldiği Espanyol'da 189 maçta forma giydi. Kameni, Kamerun Milli Takımı'nda da 50 maça çıktı.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN