Ne dediler

Çarşamba 01.09.2010
HÜSEYİN ÖZKÖK
Cimbom vites yükseltir
galatasaray en iyi zamanlarında bile büyük transfer olarak adlandırılabilecek ismi kadrosuna kattı. En büyük özelliği çabuk karar verme yeteneği. 301 maçta attığı gol ve yaptığı 98 asist bunun en güzel kanıtı. Kesinlikle Galatasaray'ın 2 vites yukarıda oynamasını sağlayacak. Daha top kendisine gelmeden oyunu beyninde oynuyor ve bunu üstün futbol yeteneğiyle gözler önüne seriyor.

BARIŞ DİNÇARSLAN
Doğru isim, yanlış transfer

Misimovic, Türkiye şartlarına bu rakamlarla getirebileceğiniz en iyi oyun kuruculardan birisidir. Almanya'da yıllarca asist ve golleriyle konuşuldu. Ancak Galatasaray'ın aradığı isim mi? Orası tartışılır. Aynı bölgede Brezilya Milli Takımı'nın oyun kurucusu varken, Misimovic'in alınmasının manası ne? Hangisi yedek kalacak? Açıkçası ben bu transfer anlam veremedim. Ama iyi oyuncu mu? Evet...

İSMET TAHTALI
Tutturursa katkı sağlar

Bosna Hersek Milli Takımı'nın kaptanlığını yapan Misimovic'in kalitesine söylenecek söz yok. Ancak Galatasaray'a ne kadar katkı sağlayabileceği konusunda pek emin konuşamayacağım. Forvet arkasında '10 numara' diye tabir edilen mevkide oynayan için Misimovic için büyük ihtimalle Elano'dan vazgeçilecek. Brezilyalı yıldızdan neler bekleniyordu, neler bulundu! Misimovic için söylenecek tek söz; Tutturursa katkı sağlar.

Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN