"Boşnakları onurlandıracağım"

Cuma 03.09.2010 14:31
Galatasaray'ın yeni transferi Zvjezvdan Misimovic, G.Saray'a övgüler düzmeye Milli Takım kampında da devam etti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Misimovic, "Wolfsburg'un başına gelen McClaren, beni sürekli oyaladı. Magath da beni istedi ama sonra onun isteği de G.Saray kadar olmadı. Frank Rijkaard, Dünyanın en iyi teknik adamlarından biri. G.Saray geçmişiyle, büyüklüğüyle her Bosnalı tarafından bilinen bir takım. G.Saray tarihine geçmek, Türkiye'de yaşayan Boşnak asıllıları onurlandırmak istiyorum. G.Saray benim için yeni bir meydan okuma olacak" dedi.

Misimovic, Rijkaard ile konuştuğunu ve Hollandalı teknik adamın kendisinden neler beklediğini kendisine anlattığını belirtti. Misimovic, G.Saray'a transferinin konuşulduğu günlerde Eskisehir'de forma giyen Nadarevic ile sürekli olarak sohbet ettiğini de anlattı.

Keşke, G.Saray'a daha önce gelseydim
Zvjezdan Misimovic, Bosna Milli Takım kampında Alman Sport1 kanalının sorularını yanıtladı. Boşnak futbolcu, transferinin çok uzun zaman aldığını ama yine de dileğinin gerçekleştiğini ve G.Saray'a gitmekten memnun olduğunu söyledi.

Schalke'ye gitmeyi istediğini, Schalke'de oynamanın kendisi için ilginç olabileceğini belirten Boşnak yıldız, "Ama artık G.Saray'dayım. O defter kapandı" diye konuştu.

Wolfsburg'a tek kırgınlığının kendisini bekletmeleri olduğunu belirten Misimovic, "Benim gerçek fikrimi biliyorlardı. Yeni oyuncu almak istiyorlarsa gideceğimi söylemiştim" dedi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN