Gururluyum

Cumartesi 04.09.2010

Ufuk Ceylan, arayı çok iyi değerlendirdiklerini ifade edip, "Lig yeniden başladığında herkes farkı görecek" diye konuştu

Yediği hatalı goller sonrasında taraftardan ağır eleştiriler alan kaleci Ufuk Ceylan, Galatasaray TV'ye iddialı ve kendinden emin açıklamalar yaptı. Takımın yeni sezon öncesinde yabancı kaleci transfer etmemesi nedeniyle mutlu olduğu gözlenen Ufuk, "Milli maç nedeniyle lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Bu süreçte daha fazla kondisyon yükleme imkanı buluyor, daha çok çalışıyoruz. Lig yeniden başladığında herkes farkı görecek. Eskişehirspor karşısında aldığımız 3 puan sadece bir başlangıçtı. Bundan sonra seri galibiyetler almak istiyoruz" diye konuştu.

BU NOKTAYA KOLAY GELMEDİM
Genç file bekçisi, çok büyük bir camianın kalesini hedeflediği zamanda aldığını söylerken, "Çalışarak bunu başardım ve çalışmaya da devam ediyoruz. Bazen eksiklikler oluyor. Ama buraya kolay gelmedim. Hiçbir şey kolay elde edilmiyor" ifadesini kullandı. Yeteneklerine güvendiğini de dile getiren Ufuk, "Bir zamanlar televizyondan izlediğim Galatasaray'ın kalesini koruyorum. Bu güzel bir duygu ve gurur verici bir durum. Yıllarca sarı-kırmızılı formaya hizmet etmek istiyorum" yorumunu da yaptı. Ufuk, "En büyük hayalim ise A Milli Takım'ın kalesini korumak" diyerek sözlerini noktaladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN