Çok saçma

Pazar 05.09.2010

"Atletico Madrid'den teklif gelmesi şaşırılacak bir şey değil. İnanmayan Atletico Madrid'in sahibine sorabilir"

Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut, Atletico Madrid'in teklifi ile ilgili tartışmalara son noktayı koydu. Sporx'e konuşan Bulut, olaylar karşısında büyük şaşkınlık geçirdiğini söylerken, bir Türk futbolcusuna yapılan 11 milyon euro gibi müthiş bir teklifin gururunu yaşamak yerine konuşulanlara çok üzüldüğünü söyledi. Galatasaray'a gönderilen faks konusunun sürekli gündeme getirildiğini kaydeden Ahmet Bulut şöyle devam etti:

BAŞKANA SORMASIN
"Atletico Madrid'in sahibinin yaptığı resmi teklifi soruşturmak kadar saçma bir şey olamaz. Adnan Polat, Atletico Madrid başkanını arayarak bu işin aslını soracağını söyledi. Başkanın, Atletico Madrid'in sahibi Gil'i araması lazım çünkü teklifi yapan kişi o." Ünlü menajer ayrıca örüşmeleri kendisinin yaptığını, Arda'nın hiç kimse ile muhatap olmadığını belirtti.

KÜÇÜKLERİ İLETMEDİM
Ahmet Bulut, Arda'ya başka teklifler de geldiğini söyleyerek şu açıklamada bulundu: "Arda'ya çok teklif geldi ancak başkanın 'Dev takımlardan biri olmadığı takdirde bana öneri getirme' sözü nedeniyle bunarı Galatasaray kulübüne iletmedim. Ama Atletico, Avrupa'nın en önemli takımlarından ve böyle bir teklifi tabii ki başkana iletecektim."Yükleniyor
BİZE ULAŞIN