"G.Saray’ı istemedim"

Pazartesi 06.09.2010 14:08

Galatasaray’ın Julio Baptista ve Doni dışında Roma’da forma giyen Matteo Brighi’ye de transfer teklifinde bulunduğu fakat 29 yaşındaki futbolcunun Türkiye’ye gitmeyi istemediği ortaya çıktı.

İtalyan Calciomercato'ya konuşan ön libero, "G.Saray ve Olympiakos'tan teklif aldım ama İtalya dışına çıkmayı hiç düşünmedim" diye konuştu.

G.Saray'ı istemediği Gaziantepsporlu oldu
GAZİANETSPOR'un yeni transferi Danny Nounkeu, eski takımı Toulouse'un resmi sitesine konuştu. Kamerunlu stoper Türkiye'den daha önce G.Saray'ın da kendisiyle temasa geçtiğini, Türkiye hakkında bir fikri olmadığı için bu teklifi değerlendirmediğini itiraf etti. Danny yaptığı açıklamada, "Toulouse ile G.Antep anlaşmış, protokoller halledilmişti. Gaziantep'e transfer olacağım umuduyla gitmemiştim ama gittiğimde gördüklerim beni etkiledi ve imzayı attım. Şimdi burada yeni bir meydan okumaya hazırım" dedi.

BUGÜNÜN HABER BOMBARDIMANI-KISA KISA-TIKLAYIN

Baros beni ciddiye almadı
UKRAYNA'nın Shakhtar takımında forma giyen Hübschman, futbol.sport.cz sitesine konuştu. Çek futbolcu G.Saray, Karpaty ile eşleştiği zaman Baros'u aradığını ve dikkatli olmaları gerektiğini söylediğini belirterek, "Baros bana gülerek, 'Dikkat edecek ne var?' iki maçta da onları yeneriz. Sen iyi bir arkadaşsın ama düşünme" dediğini belirtti. Hübschman, Ukrayna Liginin iyi bir lig olduğunu son yıllarda kendileri dışında D.Kiev, Karpaty ve Metallist'in bunu gösterdiğini belirtti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN