G.Saray Başkanını bilmez miyim?

Pazartesi 06.09.2010 14:01

Galatasaray, A.Madrid ve Arda Turan arasındaki ‘transfer kaosu’nun sessiz kahramanı Portekizli menajer Jorge Mendes, dedikodulara Correio De Manha gazetesi aracılığıyla cevap verdi.

Mendes, "Benim adımın bu işe karıştırılması ilginç. Söylendiği gibi G.Saray Başkanın adını bilmeyecek bir menajer olsaydım, bu yaz gerçekleşen transferlerde bana kimsenin güvenmemesi gerekirdi" dedi.

Bu yaz paraya para demeyen Mendes, Benfica'dan Real Madrid'e giden Di Maria transferinde 25 milyon euro, Chelsea'den Real Madrid'e giden Carvalho transferinde 8 milyon euro, Inter'den Beşiktaş'a gelen Quaresma transferinde 7,5 milyon euro, Porto'dan Liverpool'a giden Meireles transferinde 14 milyon euro, Zenihth'e giden Bruno Alves transferinde 22 milyon euro ve M.United'e giden Bebe transferinde 9 milyon euro ile 'Transfer Kralı' unvanını elde etti.

GAKATASARAY'IN YENİ YILDIZINDA GÖZLERİ KALDI-TIKLAYIN

Morinho'nun Real Madrid ile yaptığı anlaşmayı da yerine getiren Mendes'in bu transfer döneminde 16 milyon euro kazandığı iddia ediliyor. Portekiz'in Correio De Manha gazetesi Arda spekülasyonu konusunda suçlanan Mendes'in, böyle bir işe girmesine gerek olmadığını, G.Saray'ın yapacağı gibi bir hatayı Mendes'in yapmasının ihtimal dışında olduğu iddia edildi.

BUGÜN SPORDA NELER OLDU? TIKLAYIN
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN