O defteri kapattım

Pazartesi 06.09.2010

"Galatasaray'a gelirken kafamda hiç soru işareti yoktu. Florya'da gerçekten çok farklı bir hava var. Bunu gelince daha iyi gördüm"

Galatasaray'ın Beşiktaş'tan transfer ettiği Serdar Özkan, 12 sene siyah-beyazlı takımda oynadığını belirterek, "Ama buraya kadarmış. Şartlar uymuyorsa yapacak bir şey kalmıyor. Galatasaray'a gelirken kafamda hiç soru işareti yoktu'' dedi. Galatasaray dergisine açıklama yapan futbolcu, "Bir büyük takımdan, başka büyük bir takıma geldim. O yüzden çok zorlanacağımı düşünmüyorum. Bundan sonra Galatasaray'ın başarısı için çalışacağım'' şeklinde konuştu.

HER ŞEY YOLUNA GİRECEKTİR
Yeni takım arkadaşlarından çoğunu eskiden tanıdığını dile getiren Serdar, "Florya'da gerçekten farklı bir hava var. Herkes söylerdi bana, 'Burada arkadaşlık çok iyi' diye. Gelince daha iyi gördüm. Kamplarda 10-15 kişi bir odada oluyoruz. Amatör bir ruh var. Geldiğimde çok şaşırmıştım bu duruma" diye konuştu. Hazırlık dönemini çok iyi geçirdiklerini ama sezona iyi başlayamadıklarını vurgulayan Serdar sözlerini şöyle tamamladı: "İlk maçlarda işler iyi gitmedi. Birkaç hafta üst üste kazanırsak her şey yoluna girecektir."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN