İki şok birden

Perşembe 09.09.2010

Sakatlanarak Milli Takım kadrosundan çıkarılan Hakan Balta'nın yanı sıra Belçika maçında ayağına darbe alan Arda en az iki hafta oynayamayacak

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard'ın korktuğu başına geldi. Milli Takım'a en çok oyuncu göndermenin gururunu yaşayan sarı-kırmızılı kulüp, bu defa da iki sakat birden verdi. Hakan Balta'nın sakatlanarak A Milli Takım kadrosundan çıkarılmasından sonra Belçika maçında da Arda'nın sakatlanması hocayı şok etti. Genç futbolcunun tam forma girmişken sakatlanmasına üzülen Rijkaard'ın, Belçika maçını birlikte seyrettiği Neeskens'e "İşte bundan korkuyordum. Şimdi ne olacak. Umarım çok büyük bir sakatlığı olmaz" diyerek endişesini dile getirdiği öğrenildi.

TEDAVİLERİNE BAŞLANDI
Sarı-kırmızılı kulüp tarafından dün yapılan açıklamada iki futbolcunun sağlık durumları hakkında bilgi verildi. Açıklamada; "Arda Turan'ın ayak bileğine aldığı darbe sonucunda ikisi ciddi olmak üzere üç bağında zedelenme görülmüştür. Hakan Balta'nın arka adalesinde kısmı yırtık tespit edilmiştir'' denildi. İki oyuncunun da önceki gün oynanan Belçika maçından sonra MR'larının çekildiği ve tedavilerine başlandığı aktarıldı. Ancak ne kadar sürede iyileşeceklerine dair net bir açıklama yapılmadı. Bu hafta oynanacak olan Gaziantespor mücadelesinde forma giyemeyecek olan Arda ve Hakan'ın en az iki hafta oynayamayacakları öğrenildi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN