Arda'yı yaktılar

Cuma 10.09.2010

Yöneticiler, 2-3 hafta oynayamayacak kaptan için, "Belçika maçında ilk darbe aldığında kenara çekilseydi sakatlığı bu noktaya gelmezdi" dediler

Milli Takım'ın 3-2 kazandığı Belçika maçında ayak bileğinden sakatlanan Arda Turan'ın durumunun ciddi çıkması G.Saray yönetimini kızdırdı. Yıldız futbolcunun en az 2-3 hafta oynayamayacağının belli olmasının ardından federasyon ve Milli Takım'ın teknik sorumlularına tepki gösterildi. Yöneticiler, maç içinde darbe alan Arda'nın oyuna devam ettirilmesinin sakatlığını artırdığını ileri sürerek, özellikle Hiddink'i suçladılar.

BİLEĞİNDE 2. DERECE PROBLEM VAR
Sarı-kırmızılı bazı yöneticiler, "Arda o anda oyundan çıkarılsaydı, sakatlığı bu dereceye gelmezdi. Şimdi en formda döneminde ondan yararlanamayacağız" yorumunu yaptılar. Bu arada sağlık koordinatörü Doç. Dr. Burak Kunduracıoğlu, Arda'nın ayak bileğinin dış tarafında bulunan 3 bağdan 2 tanesinde tama yakın bir kopma, birinde ise kısmi zedelenme olduğunu söyledi. İkinci derece sakatlık yaşayan kaptanın en az 15 gün takımdan ayrı kalması bekleniyor.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN