Şüphe etmeyin

Cuma 10.09.2010

"Galatasaray bu sezon şampiyonluğun en büyük adayı. Kendine 'Galatasaraylıyım' diyen hiç kimsenin bundan şüphesi olmasın"

Galatasaray'ın eski başkanı Alp Yalman, taraftarları takıma destek olmaya çağırdı.
Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Yalman, "Galatasaray'ın şampiyonluğun en büyük adayı olduğundan en ufak bir şüphem yok. Kendine 'Galatasaraylıyım' diyen hiç kimsenin bundan şüphesi olmaması lazım. Taraftar takımının arkasında dursun. Galatasaray'ın başarılı olacağından en ufak bir şüphem yok" dedi. Yalman transferde geç kalındığını belirtirken, Misomoviç ve İnsua'nın saha performanslarını gördükten sonra bu futbolcular hakkında karar verilebileceğini söyledi.

PROJELERİN YARARINI GÖRMEDİK
Transferlerin geç yapıldığına vurgu yapan eski başkan, "Transfer zamanlama bakımından iyi olmadı. Daha önce yapılıp bitmeliydi ki takım bir arada çalışma imkanı bulsun" dedi. Yalman, somut olarak yönetimin projelerinin getirisini görmediklerini belirterek şöyle devam etti: "Ne Riva ne bir başka projenin maddi getirisini görmedik. Bunlar şu anda proje aşamasında. Dolayısıyla maddi yapılanma, futboldaki başarının önüne geçti demek doğru olmaz. Umarım Galatasaray hem mali olarak hem sportif olarak başarılı olur."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN