Atletico pusuda

Pazar 12.09.2010

Atletico Madrid'in teklifinin gerçek olduğunu belirten Tutumlu, "Devre arasında daha yüksek bir ücretle Galatasaray'ın kapısını çalacaklar" dedi

İspanya'da yaşayan ve Atletico Madrid kulübüne yakınlığıyla bilinen FIFA menajeri Bayram Tutumlu, başkent temsilcisinin sahibi Miguel Angel Gil'in, Arda'ya gerçekten transfer teklifinde bulunduğunu söyledi. Radyospor'da Özgür Sancar'a konuşan Tutumlu, "Atletico Madrid sahte teklif yapmaz. Galatasaray'ın sitesinden yaptığı açıklama İspanya'da kınandı. Jurado, Schalke'ye son dakikada transfer oldu. Bunun üzerine son dakikada Arda'ya 11 milyon euro'luk teklifte bulundu. Buna herkesin sevinmesi gerekirken, transferi yalanlıyoruz. Bunu anlamak mümkün değil" dedi.

REAL VE BARCELONA'DA OYNAR
Atletico Madrid'in devre arasında Arda'yı, daha yüksek bir ücretle transfer etmek için harekete geçeceği mesajını veren Bayram Tutumlu sözlerini şöyle sürdürdü: "Ben de Atletico Madrid'in sahibi olsam Arda gibi bir futbolcuyu transfer etmek isterim. Arda, bütün Avrupa kulüplerinin gündeminde olan bir oyuncu. Arda, kendini iyi hissetsin, sadece Atletico Madrid'de değil, Barcelona ve Real Madrid'de de oynar. Arda'yı rahat bıraksınlar. Milli Takım'da kendini daha rahat hissettiği için çok iyi oynuyor. Arda'ya devre arasında teklif gelecektir. Yapacağı transferle de bunu gösterecek."

BOŞUNA KIZMASINLAR
Galatasaray'ın da transferlerde önce futbolcuyla görüştüğünü öne süren Tutumlu, "Kendilerine sorulmadan Arda ile görüştükleri için Atletico'ya kızıyorlar ama Galatasaray da hep aynısını yapıyor; önce futbolcuyla görüşüyor" dedi. Cimbom, Kayseri'den Ali Turan'ı kulübünün rızası olmamasına karşı transfer etmiş, sözleşmesi süren Trabzonlu Selçuk ve Ceyhun ile de görüştüğü ileri sürülmüştü.

ARDA'YLA GÖRÜŞTÜLER
Atletico Madrid'in Galatasaray'a son dakikada teklif yapmasının normal olduğunu belirten Bayram Tutumlu, "Jurado, 15 milyon euro'ya Schalke 04'e satıldı. Bunun ardından Atletico Madrid, Arda'ya 11 milyon euro'luk bir teklif yaptı. Madrid, Arda'yla birebir görüştü" dedi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN