Çok mutsuzum

Cuma 17.09.2010

"Avrupa ve Türkiye'de almış olduğumuz sonuçlar bizi çok üzdü. Halbuki Galatasaray dünya çapında bir kadroya sahip"

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, "Galatasaray'ı olması gereken yere getirmek istiyoruz'' dedi. Bahçelievler'de GS Store'un açılışına katılan Polat, burada yaptığı açıklamada, sezona kötü bir başlangıç yaptıklarını ifade ederek, şunları söyledi: "Sezonun başında hem UEFA Avrupa Ligi'nde hem de Süper Lig'de almış olduğumuz sonuçlar bizi çok mutsuz etti. Halbuki Galatasaray takımı, futbolcusu, teknik heyetiyle şu an Avrupa standartlarında, dünya çapında bir kadroya sahip."

Rijkaard haklı çıktı
Galatasaray'ı olması gereken yere getirmek istediklerini belirterek Rijkaard'a mesaj gönderen Polat, Sabri ile ilgili ise hocalarına destek verdi. Adnan Polat, Sabri'nin, gerekli kondisyon yüklemesi yapılmadan Milli Takım'a çağrıldığını ve bu konuda Rijkaard'ın serzenişte bulunduğunu anımsatarak, "Nitekim de haklı çıktı. Keşke haklı çıkmasaydı. Şimdi yine sağ kasığındaki yırtık nedeniyle 3 hafta tedavisi sürecek. Bir iki hafta da kondisyon yüklemesi sürer" dedi.

TAKIMA GÖNDERME
Polat, yeni transferleri Misimoviç ve Insua'dan daha iyi şeyler beklediğini dile getirirken, "Gaziantep maçında performansları çok üst düzeyde değildi ama bence iyiydiler. Ben onlardan çok daha iyi şeyler bekliyorum. Bütün takımdan iyi şeyler bekliyorum" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN