G.Saray takım oldu

Cuma 17.09.2010

"Misimoviç aranan 10 numara. İnsua- Cana klas. Her maç iyiye gideceklerdir"

Galatasaray'ın geçen sezon futbolu bırakan eski stoperi Emre Aşık, sarı-kırmızılı takımın iyi transferler yaptığını ve ligde başarılı olacağını iddia etti. Radyospor'a konuk olan Aşık, "Geçen sezon takım olamamıştık. Bu sene yerinde transferler yapıldı. Bu oyuncularla Galatasaray takım olma hüviyetini kazanacaktır" dedi. Aslan'ın geçen sezon düşüşe geçtiğini belirten Aşık şöyle konuştu: "Bir şeylerin değişmesi gerekiyordu. Futbolcuların bazıları değişti.
Rijkaard iyi bir hoca
Geçen yıl savaşan oyuncu sayısı azdı. Bu sene alınanların takım oyuncusu olduğunu düşünüyorum. Misimoviç, aranan 10 numara olacak. İnsua genç, Cana da iyi transfer." Takımın her hafta üstüne koyduğunu ve daha iyi olacağını sözlerine ekleyen Emre Aşık, Rijkaard'ı beğendiğini ifade ederek, "Türkiye'de Hiddink de, Terim de, Lucescu da tartışıldı. Bence Rijkaard kişilik olarak çok iyi bir insan. Sadece bazen oynatmak istediği kurguya uygun oyuncu bulamıyor" dedi.

G.Saray'da teknik ekipte çalışabilirim
ABD'ye giderek dil öğreneceğini belirten Emre Aşık, dönünce tekrar Galatasaray'da çalışabileceğini söyledi. Aşık, "New York'ta 5-6 ay dil okuluna gideceğim. Dönünce teknik direktörlük ya da menajerlik konusunda karar vereceğim. Galatasaray geçen sezon beni kadrosunda görmek istediğini söylemişti. Döndükten sonra neden olmasın. Olabilir" dedi.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN