Sadece üç puan

Pazar 19.09.2010
Son zamanların en sıkıntılı Galatasaray'ını seyrettik. Problemlerin bu derece öne çıktığı, futbolun gerçeklerinin eleştiriden uzaklaştığı sadece skora bağlı yorumların ön plana çıktığı bir geceyi geride bıraktık. Galatasaray dün akşam ne yaptı? Beklediğimiz futbolu sahaya yansıttımı? Asla. Adnan Polat son yıllarda bu derece sıkıntılı sezonlar geçirmemişti! Şimdi takımla birlikte her deplasmana gidiyor. Nedeni bu derece büyük paralar harcayıp istediği başarıyı elde edememenin sıkıntısı.
Bu sezon müthiş paralar harcayıp, arzu edilen başarıyı elde edemeyen iki kulüpden bir tanesi Galatasaray. Ancak gel gör ki tüm Galatasaray taraftarı sanki hiç birşey yokmuşgibi sonsuza dek takımı destekliyorlar. Galatasaray'ın dün akşam 3. hafta kazanmanın mutluluğunu yaşıyor olmasına rağmen gerçekleri göz ardı etme gibi bir lüksü yok. Galatasaray sıkıntıların yaşandığı ve devam ettiği bir takım.

Marka değeri yükselecekti!
Federasyon başkanımızın yaşadığı şehir olan İzmir Atatürk Stadı'nın zemininin bu derece bozuk olmasının açıklaması yok. Yazıklar olsun.
Hani futbolun marka değerini yükseltecektik?
Hadi insanları kandırmayın! Gazete-gazete, TV-TV dolaşıp sizleri eleştirenlerin, gerçekleri yansıtanların önünü kesmeyin. Bunlar sizin bu işi beceremediğinizin göstergesi olduğunuzu kabul edin.
Yayıncı kuruluş Marcus Merk'i de bize benzetmiş.
Siz insanları kör mü sanıyorsunuz?
Tüm gerçekler ortada Galatasaray bu hafta sadece hanesine üç puan yazdı. Futbolumuzun marka değerine gram katkısı olmadı!

Etiketler Marcus Merk
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN