Dersimiz Belediye

Salı 21.09.2010

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard'ın, rakiplerinin Konyaspor'u 1-0 yendiği mücadelenin CD'sini izlediği ve zafer planı yaptığı öğrenildi

Üst üste üç galibiyet alarak zor günleri geride bırakan Galatasaray, çıkışını sürdürmeye niyetli. Sarı-kırmızılılar, Bucaspor galibiyetinin ardından pazar günü oynanacak İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasına odaklandı. Üç haftada kazanılan 9 puanla derin bir nefes alan teknik direktör Frank Rijkaard'ın, rakiplerini büyüteç altına aldığı öğrenildi. Hollandalı teknik adamın, yardımcısı Neeskens ile Büyükşehir Belediyespor'un Konyaspor'u 1-0 yendiği karşılaşmanın CD'sini dikkatle izlediği belirtildi.

FUTBOLCULARINA ANLATACAK
Rakibin zaaflarını ezberlemeye çalışan Rijkaard'ın yeni zafer planı için yoğun mesai harcadığı ifade ediliyor. Tecrübeli teknik adamın, belirleyeceği yol haritasının ardından oyuncularıyla özel bir toplantı yaparak Belediye'nin şifrelerini sarı-kırmızılılara anlatacağı vurgulandı. Teknik direktör Rijkaard, yükselişlerini devam ettireceklerini belirterek, "Zor bir karşılaşma olacak ama ben oyuncularıma güveniyorum. Zamanla daha iyi olacağız. Yeni transferlerin tam uyumu ile birlikte istenen noktaya mutlaka geleceğiz" diye konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN