Rijkaard çark etti

Cumartesi 25.09.2010

Hollandalı, yaşanan gol sıkıntısı nedeniyle devre arasında forvet alınmasını istedi. Başkan Polat da Baptista için Roma ile yeniden görüşmeye başladı

BAROS-BATDAL YETMEDİ
Sezon başında golcü istemeyen Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard çark etti... Milan Baros ve Mehmet Batdal'a güvendiğini ve bu iki futbolcu ile yola devam edebileceklerini belirten Hollandalı hocanın, yaşadıkları gol kısırlığı üzerine devre arasında iyi bir golcü alınması için yönetime rapor verdiği öğrenildi. Batdal'ın tecrübesizliği ve sakatlığı nedeniyle Baros'un tek kalması üzerine Rijkaard'ın bu kararı aldığı belirtildi.

BAPTİSTA DA İSTİYOR
Bunun üzerine harekete geçen başkan Adnan Polat yeniden Baptista'ya yöneldi. Sezon başında bu futbolcu gündeme gelmiş, Polat'ın Roma kulübü ile anlaştığı haberleri yayılmıştı. Ancak Rijkaard istemeyince imza aşamasına gelinememişti. Kulübünün hâlâ göndermek istediği futbolcunun da bu sezon Serie A'da sadece 2 maçta şans bulması nedeniyle G.Saray'a sıcak baktığı konuşuluyor. Transferin olmaması durumunda ise başka alternatiflere yönelinecek.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN