El'ano'dan veda mı?

Salı 28.09.2010

Sambacının ailevi nedenler yüzünden izin aldığı açıklandı!.. Kulislerde ise Elano'nun kadro dışı bırakıldığı ve kendine kulüp arayacağı konuşuluyor

Galatasaray, Elano Blumer konusunda "2. Cassio Lincoln vakası"na doğru adım adım ilerliyor... Brezilya forması ile Dünya Kupası'nda 2 gol atmasına rağmen takıma uyum sağlayamadığı için transfer döneminde satılmak istenen ancak istenen bonservisi veren çıkmayınca elde kalan sambacı, dün apar topar Brezilya'ya gitti. Yıldız oyuncunun ailevi nedenlerden ötürü teknik heyetten izin aldığı açıklandı! Ancak gerçekte, takımda şans bulamayan Elano'nun son olarak Belediye maçında da yedek kalınca 'gemileri yaktığı' belirtiliyor.

Oyuna girmeyince ipler koptu
Brezilyalı yıldız, pazar günkü karşılaşmada devre arasında soyunma odasına inmeyerek Rijkaard'a tavır almıştı. Baros'un sakatlanmasından sonra hocasının 'hazırlan' talimatına karşı işi ağırdan almasının ise ipleri kopardığı bildirildi. Rijkaard'ın maçtan sonra Elano'ya tepki gösterdiği ve bir daha kadroya almayacağı öğrenildi. Morali sıfıra düşen Elano'nun ülkesinde kulüp arayacağı ileri sürüldü. Karabük'e götürülmeyecek olan sambacının, Brezilya'dan ne zaman döneceği belirsiz. Elano'nun sözleşmesi 2013 yılında bitiyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN