Aslan Simpson

Çarşamba 29.09.2010

Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Kanadalı'nın, Sezgin ile yaptığı görüşmede "Galatasaray'da oynamayı çok isterim" dediği öğrenildi

Galatasaray şimdiden yeni sezonun transferleri çalışmalarının startını verdi. Sarı-kırmızılılar, özellikle bu sezon müthiş performansıyla ön plana çıkan Manisaspor'un başarılı orta saha oyuncusu Simpson'u renklerine katmak için harekete geçti. Ligde oynadığı 6 karşılaşmada 5 gol atmayı başaran Kanadalı yıldızın sezon sonunda sözleşmesinin sona erecek olması bu transferde Galatasaray'ın iştahını bir kat daha artırdı. Geçtiğimiz günlerde yönetici Adnan Sezgin'in, Simpson ile bir araya geldiği öğrenildi.

ALMAN KULÜPLERİ DE PEŞİNE DÜŞTÜ
Sezgin'in Manisasporlu oyuncuya "G.Saray'a gelir misin?" teklifini yaptığı belirtildi. Yapılan görüşmede Simpson'un "Galatasaray'da oynamayı ben de çok isterim. Fedakarlık yapmaya hazırım" demesinin futbol şubesinin tek patronu Adnan Sezgin'i oldukça mutlu ettiği belirtildi. Simpson Galatasaray'a söz verse de sarı-kırmızılıların önümüzdeki günlerde Kanadalı futbolcuya ön protokol imzalatması bekleniyor. Yönetimin elini çabuk tutmasındaki en büyük etken Simpson'un Borussia Dortmund ve Bayer Leverkusen'in de istemesi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN