Martta Aslan

Perşembe 30.09.2010

Adnan Sezgin'in, Kazan ile sözleşmesi 16 Mart 2011'de bitecek olan yıldızın menajeri Gökhan Keçeci ile prensipte anlaştığı bildirildi

Yeni sezonun transfer çalışmalarına erken başlayan Galatasaray, Rubin Kazan'lı Gökdeniz Karadeniz'i bitirmek üzere... Sarı-kırmızılıların, kulübüyle sözleşmesi 16 Mart 2011'de sona erecek olan yıldız oyuncunun menajeri Gökhan Keçeci ile geçen hafta bir araya geldiği öğrenildi. Sportif direktör Adnan Sezgin'in görüşmede Keçeci ile prensipte anlaştığı ve transfer için şimdiden söz kestiği iddia edildi. Gökdeniz, transfer gerçekleşirse Rubin Kazan ile sözleşmesi 16 Mart'ta biteceği için bonservis bedeli ödenmeden Galatasaray'a gelecek.

BU SEZON 1 GOL, 1 ASİSTİ VAR
Gökdeniz'in tıpkı Beşiktaş'a transfer olan Fatih Tekke gibi artık Türkiye'ye dönmek istediği ve Galatasaray'ın teklifine bu yüzden olumlu yaklaştığı bildirildi. 30 yaşındaki yıldız, Rusya Ligi'nde bu sezon 11 maçta Kazan formasını giyerken, 1 gol atıp, 1 de asist yaptı. Gökdeniz'in Galatasaray'a gelmek istemesinde A Milli Takım'da forma giyme isteğinin de etkili olduğu belirtiliyor. Başarılı oyuncunun, Hiddink tarafından Kazakistan ve Belçika maçları kadrosuna çağrılmasını federasyonun engellediği ileri sürülmüştü.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN