Diego'ya hücum

Çarşamba 06.10.2010

Boşnak oyuncudan istediği verimi bir türlü alamayan Galatasaray, Almanlara bu kez Diego için Misimovic artı para teklifini yapacak

ELDEN ÇIKARMAYA HAZIRLAR
Misimovic transferi ile Alman basının gündemini uzun süre meşgul eden Galatasaray ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Sarıkırmızılıların büyük umutlarla Wolfsburg'dan transfer ettiği Boşnak oyuncuyu elinden çıkarma planları yaptığı ifade edildi. Alman medyasındaki haberlere göre Galatasaray, ara transferde Wolfsburg kulübünün kapısını çalacak ve Diego'yu renklerine katabilmek için Misimovic artı para önerisini sunacak.

GÖRÜŞMELER BAŞLAYABİLİR
Bu sezon istenileni veremeyen Brezilyalı oyun kurucu Diego'yu satış listesine koymaya hazırlanan Wolfsburg'un da bu teklife sıcak bakabileceği ifade edildi. Misimovic'in de Almanya'ya dönmeyi istediği için taşların yerli yerine oturacağı belirtiliyor. Bu transferdeki tek sorunun yapılan takas teklifinin yanında Galatasaray'ın, Wolfsburg'a ne kadarlık bir rakam ödeyeceği. İki kulüp yöneticilerinin önümüzdeki günlerde bir araya geleceği iddia edildi.


Etiketler Diego, Galatasaray
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN