Önce Zico sonra Alex

Perşembe 07.10.2010

Cimbom, Terim'den sonra Fener'in eski hocasını da gündemine aldı. Plana göre, Zico devre arasında Alex ise sezon sonunda G.Saraylı olacak

Galatasaray'da teknik direktör Rijkaard'ın gönderilmesi gerektiği artık daha yüksek sesle dile getirilirken yönetim gizlice arayışlara başladı ve tanıdık bir ismi gündemine aldı. Sarıkırmızılı ekipte, Fatih Terim isminin ardından nabzı yoklanan yeni hoca adayının Arthur Zico olduğu belirtildi. Flamengo'daki sportif direktörlük görevinden geçtiğimiz günlerde istifa eden Brezilyalı çalıştırıcının hem Türkiye'yi yakından tanıması hem de ücretinin uygun olması nedeniyle düşünüldüğü kaydedildi.

Fenerbahçe'nin eski hocasını devre arasında getirmek için kolları sıvayan Galatasaray sezon sonunda ise ezeli rakibinin kaptanı Alex'i renklerine katmayı planlıyor. Galatasaray, Fenerbahçe ile sözleşmesi bu sezon sonunda bitecek olan süper sambacıya cazip bir teklif sunacak. Aykut Kocaman'ın gelmesiyle birlikte Fenerbahçe'de huzuru kaçan Alex'in 1 yıl daha Türkiye'de kalma kararı aldığı biliniyor. Galatasaraylı yöneticiler, Alex'in, Zico'lu Galatasaray'a "Hayır" demeyeceğine kesin gözüyle bakıyor.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN