Emre doktor mu?

Cuma 08.10.2010

Milli futbolcunun, Arda'nın sakatlığını G.Saray'ın altyapısında suni sahadaki çalışmalara bağlaması Güler ve Kurtoğlu'nu kızdırdı

Kalıcı hasarlar bırakıyor
Arda Turan'ın, Milli Takım'da kasığından sakatlanması ve sakatlığı ile ilgili Emre Belözoğlu'nun açıklaması tartışmaya neden oldu. Radyospor'da Özgür Sancar'ın haberine göre; Emre'nin, "Ben de Galatasaray altyapısından yetiştim. Orada bizi suni çim sahada eğitiyorlar. Uğur Uçar, Aydın Yılmaz ve Sabri de uzun süreli sakatlıklar yaşadılar. Maçlar çim sahada oynanıyor. Bu kalıcı sakatlıklara neden oluyor" sözleri Galatasaray camiasının tepkisini çekti.

Açıklamaya 'Yasak geldi'
Takımın eski antrenörü Cevat Güler, milli oyuncunun sözlerine tepki gösterdi. Güler, "Emre doktor mu? Bu sakatlık sadece suni çime bağlanamaz. Sakatlık türünün birçok nedeni var. Tek başına suni çim demek doğru değil. Emre'nin açıklaması yersiz" dedi. G.Saray'ın eski antrenörü Mehmet Kurtoğlu ise sakatlığı çok maç yapmaya bağladı. Bu arada Milli Takımkadrosundan çıkarılan Arda dün yurda döndü. Yıldız oyuncu sakatlığıyla ilgili soruları "Yasak geldi" diyerek yanıtlamadı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN