İşlem tamam

Salı 12.10.2010

G.Saray Sağlık Ekibi Koordinatörü Burak Kunduracıoğlu, "Operasyonla hem Arda'nın fıtığı rahatlatıldı hem pubis bölgedeki baskı yok edildi" dedi

YAKINLARI YANINDAYDI
Milli Takım'da sakatlanarak büyük şok yaşatan Arda Turan dün başarılı bir fıtık operasyonu geçirdi. Yıldız oyuncu, Münih'teki H. Zentrum Hastanesi'nde Dr. Ulrike Muschaweck tarafından ameliyat edildi. Arda'ya operasyon öncesinde sevgilisi Sinem Kobal, menajeri Ahmut Bulut, G.Saray Sağlık Ekibi Koordinatörü Burak Kunduracıoğlu ve yakınları moral verdiler. Kunduracıoğlu, "Komplikasyon olmazsa 1-2 gün sonra Türkiye'ye döneceğiz" dedi.

EN GEÇ 1.5 AY SONRA
Arda'nın sahalara dönüş tarihini de daha önce açıkladığı gibi 4-6 hafta arası olarak veren Galatasaray Sağlık Ekibi Koordinatörü Burak Kunduracıoğlu, ameliyatın ayrıntılarını da anlattı. Kunduracıoğlu, "Arda fıtık ameliyatı oldu. Fıtık kanalının oradan bir takım sinirler geçer. Bu sinirlere baskı vardı. Bu da pubise neden olur. Ameliyatla hem fıtık rahatlatıldı hem de pubis bölgedeki baskı yok edildi. Fıtık ameliyatıyla iki sorun da çözüldü" diye konuştu.

Etiketler Galatasaray, Arda Turan
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN