Korku tüneli

Çarşamba 13.10.2010

Defansta yaşanan sakatlıklar ve formsuz oyuncuların çokluğu nedeniyle zor durumda kalan Hollandalı'nın sistem değişikliğine gideceği öğrenildi

KARA KARA DÜŞÜNÜYOR
Alınan kötü sonuçlar nedeniyle eleştirilerin hedefi olan Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard kara kara düşünüyor. Önce MKE Ankaragücü sonra da Kadıköy'de Fenerbahçe derbisine çıkmaya hazırlanan sarı-kırmızılılarda kadro sıkıntısı had safhaya ulaştı. Savunmada yaşanan sakatlıklar ile birlikte özellikle orta saha oyuncularında yaşanan form düşüklüğü büyük ölçüde kaderini belirleyecek iki karşılaşma öncesi Hollandalı teknik adamı korkutuyor.

4-5-1'E DÖNÜŞ GÜNDEMDE
Rijkaard'ın, Gökhan Zan ile Neill'in sakatlıklarının sürmesi nedeniyle zor durumda kaldığı ve MKE Ankaragücü karşısında stoper mevkiini, Milli Takım'dan yorgun gelecek Servet ile Ali Turan'dan oluşturmayı planladığı öğrenildi. Misimovic'in formsuz oluşu da Hollandalı teknik adamı düşündürüyor. 4-3-3'ten vazgeçmeyi planladığı öğrenilen Frank Rijkaard'ın, takımını MKE Ankaragücü karşısına orta sahayı kalabalık tutarak 4-5-1 ile süreceği gelen haberler arasında.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN