Arda kaçıyor

Cuma 15.10.2010

Menajerine kendisine kulüp bulması için talimat veren yıldız futbolcu, devre arasında Galatasaray'dan ayrılmayı planlıyor

A. Madrid'e gidecek
Başkan Adnan Polat'ın, "Galatasaray'da bir kupa kaldırmadan göndermem" dediği Arda Turan, sarı-kırmızılı takımdan ayrılmayı kafasına koydu. Son olarak sakatlığının özel hayatına bağlanmasına isyan eden yıldız futbolcunun, menajeri Ahmet Bulut'a kendisine kulüp bulması talimatı verdiği ifade edildi. NTV Spor'a verdiği röportajda da Türkiye'nin garip bir ülke olduğunu söyleyen ve gözyaşları içinde "Gerçekten çok sıkıldım" diyen Arda'nın sezon başında kendisini isteyen Atletico Madrid'e gidebileceği belirtiliyor.

Fiyatı 15 milyon euro
Başkan Adnan Polat ile bu konuyla ilgili bir görüşme yapacak olan sarı-kırmızılı futbolcunun, ayrıca sezon başında Valencia kulübüne transfer olan eski takım arkadaşı Mehmet Topal'dan İspanya ile ilgili bilgi aldığı ve "Gelmek istiyorum" dediği öğrenildi. Öte yandan sezon başında Atletico Madrid'in 11 milyon euro'luk resmi teklifini geri çeviren Galatasaray yönetiminin, ısrar etmesi halinde takımın kaptan Arda Turan'ın gitmesine izin vereceği ancak bonservisi için 15 milyon euro talep edeceği de gelen haberler arasında.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN