Karanlık dönem

Pazartesi 18.10.2010

Geçen hafta tarihinde ilk defa Kardemir Karabük'e yenilen Aslan dün de evinde 10 sezon sonra MKE Ankaragücü'ne mağlup oldu

G.Saray'da büyük düşüş sürüyor. Bir zamanlar karşısında herkesin titrediği Aslan, şimdi kendi gücüyle kıyas edilemeyecek rakipler karşısında yokları oynuyor. Geçtiğimiz hafta tarihinde ilk defa Kardemir Karabük'e boyun eğerek büyük bir hüsran yaşayan sarı-kırmızılı takım dün MKE A.Gücü karşısına çıktı. F.Bahçe derbisi öncesi herkes mutlak bir zafer beklentisi içerisindeydi. Ancak maç başlayınca işin renginin öyle olmadığı anlaşıldı, evdeki hesap çarşıya uymadı.

46 SENE SONA AYNI SKOR
Sarı-kırmızılı takım 21 sezon sonra ilk 8 haftada 4 kez mağlup oldu. G.Saray'ı 4-2 yenen A.Gücü, rakibi karşısında 46 yıl sonra İstanbul'da aynı sonuçla galip geldi. Başkent ekibi 11 Nisan 1964'te İstanbul'da 4-2 yendiği rakibine dün aynı tarifeyi uyguladı. İstanbul'da yaptığı 45. lig maçında rakibine 3. kez yenilen G.Saray, A.Gücü karşısında Ali Sami Yen'de son yenilgisini ise 13 Mayıs 2001 tarihinde 2-1'lik skorla almıştı. Cimbom8. hafta sonunda lider Bursa'nın 8 puan gerisine düştü.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN