Rijkaard, Terim ve Arda

Pazartesi 18.10.2010 16:24

İngiliz basını G.Saray'da zor günler geçiren Frank Rijkaard'ın, Liverpool'dan kovulması an meselesi olan Roy Hodgson'ın yerine göreve getirileceğini savundu.

Liverpool'un Amerikalı yeni patronlarının yeni bir heyecan ve yeni yüzler aradığını, bu nedenle, Rijkaard'ın Ocak ayından önce de Liverpool'un başına geçeceğini savundu. Bu arada Caught Offside isimli site ise iddiasını bir adım daha ileri götürdü ve Rijkaard'ın, Liverpool'a G.Saray'da birlikte görev yaptığı Arda Turan ile birlikte gideceğini iddia etti.

Rijkaard istifa mı etti?
Hollanda'nın De Telegraaf gazetesi, G.Saray'da teknik direktör Frank Rijkaard'ın kovulmayı beklemeden istifa edeceğini iddia etti. Hollandalı teknik adamın istifa mektubunu yazdığı yönetime ilettiği fakat Sarı-Kırmızılı yöneticilerin alternatifi bulunmadığı için Rijkaard'ın görevine son vermeye yanaşmayacakları iddia edildi. Rijkaard'ın F.Bahçe maçında G.Saray'ın başında sahaya çıkacağı, sonrasında ise yönetimin yeni teknik adamla anlaşınca anlaşmalı olarak Rijkaard ile yolların ayrılacağını yazdı.

Terim: Bu yönetim varken G.Saray'a dönmem
Galatasaray tribünlerinin A.Gücü maçında 'İmparator Fatih Terim' diğe bağırması efsane teknik adamın takımın başına geçeceği dedikodularını artırdı. Fakat Fatih Terim'in yakın çevresine, "Sezon ortasında başarısız bir takım almam. Ben nöbetçi değilim. İyi bir G.Saray'lıyım ama bu yönetimle yoluma devam etmem. İstediklerimi karşılayabilecek bir yönetim olursa ancak G.Saray'a dönerim. Bundan da gurur duyarım" dediği iddia edildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN