Fener'e sürprizim var

Cumartesi 23.10.2010

Cimbom'un efsane 10 numarası Hagi, 1.5 yıllık sözleşme imzalarken çok sayıda taraftar da, "I love you Hagi" tezahüratlarıyla Florya'yı inletti.

Galatasaray'da ikinci Hagi dönemi resmen başladı. 2004-2005 sezonunda sarı-kırmızılı takımı çalıştıran efsane 10 numara Hagi 1.5 yıllığına yeniden göreve geldi. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde medyanın karşısına çıkan Hagi'yi tesislere girişte çok sayıda taraftar tezahüratlarla karşıladı. Taraftarların isteği üzerine üç kez yumruk şov yapan Rumen teknik adam, "Zor bir durumda Galatasaray'ı seçmemin nedeni; 1996'da seçme nedenimin aynısıdır" dedi.

Hagi yarınki Fenerbahçe derbisiyle ilgili olarak da camiaya umut veren açıklamalarda bulundu ve "Eğer Galatasaray adı geçiyorsa her zaman kazanmak gerekmektedir. Savaşmak için sahaya çıkacağız. Bunun için de ne yapmamız gerektiğini biliyorum. Ama ben buraya sadece bir maç için gelmedim. Fenerbahçe derbisinde çok güzel işler başaracağız. Fenerbahçe'ye saygımız büyük ama biz Galatasarayız. Onlara bir sürprizimiz olacak" ifadesini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN