İki günde kolay değil

Pazartesi 25.10.2010

"Hemen bir şeyleri değiştiremeyiz. Buraya inançla, kendime güvenerek geldim. Potansiyel olduğunu gördük.Daha fazla çalışarak başaracağız"

Hedefe ulaşacağız
Galatasaray'da göreve gelmesinin ardından ilk maçına Fenerbahçe karşısında çıkan teknik direktör Hagi, "İki gün içinde hemen bir şeyleri değiştirmek o kadar da kolay değil" dedi. Hagi, "Buraya inançla ve kendime güvenerek geldim. Potansiyelimiz olduğunu gördük. Galatasaray hak ettiği yerde değil. Maç öncesinde çok fazla sakat futbolcumuz vardı. Hep birlikte biraz daha fazla çalışarak hedefe ulaşacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Takımımı tebrik ettim
Takımının ilk yarıya daha iyi başladığını belirten Hagi, "İlk devrede çok pozisyon bulduk. İkinci devrede de 2-3 pozisyon yakaladık. Fenerbahçe'ye pozisyon verdiğimiz dakikalar da oldu. Ancak bunları başarı ile savuşturduk. Oyuncularımı tebrik ettim. Çok iyi çalıştılar" ifadesini kullandı. Tekrar Türkiye'ye döndüğü için çok mutlu olduğunu vurgulayan Rumen teknik adam, "Artık işe başlama zamanı" sözleriyle açıklamasını bitirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN