Panik içindeler!

Cumartesi 30.10.2010

"Şirketlerin birleşmesi, yeni tüzük ve Türk Telekom Arena, G.Saray üzerine duyulan tedirginlik ve panik duygusunu artırmaktadır"

Yolumuzdan dönmeyiz
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, kulübün çok önemli bir noktaya geldiğini söyledi. Galatasaray dergisindeki yazısında sorunlara kalıcı çözümler getirdiklerini ifade eden Polat, "Şirketlerin birleşimi, yeni tüzüğün kabul edilmesi, gerekse Türk Telekom Arena Galatasaray üzerine nedense duyulan tedirginlik ve panik duygusunu artırmaktadır. Galatasaray geleneği gereği, yaratılan polemiklere katkıda bulunmamı kimse beklemesin. Kimse bizi yolumuzdan çeviremeyecek" diye konuştu.

Gönderirken zorlandık
Hiç arzu etmedikleri halde Frank Rijkaard ve Neeskens ile yolları ayırma kararı verdiklerini kaydeden Adnan Polat, Galatasaray başkanı olarak, bu kararı alırken zorlandıklarını söylemek zorunda olduğunu belirtti. Başkan Polat, Galatasaray'ın bu yılkı hedefleri itibariyle, sezonun kalan dönemini de değerlendirmelerinin gerektiğini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Galatasaray'a büyük hizmetlerde bulunmuş Hagi'ye güvenimiz tam. Başarılarını tekrarlayacağına kesinlikle inanıyoruz."

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN