Web Sürümüne Geç

Operasyon devam etmeli

Salı 09.11.2010 11:24

Galatasaray Kulübü eski yöneticisi ve futbol şube sorumlusu Fatih Gökşen, sarı-kırmızılı kulübün yöneticilerine çağrıda bulunarak, ''Artık toplantı masasında oturdukları sandalyenin hakkını versinler'' dedi.

Gökşen, yaptığı açıklamada, başkan Adnan Polat'ın yaşananları iki senedir göremediğini ve bildiğini yaptığını dile getirerek, ''Kendisi Galatasaray'ı büyük maddi manevi zarara uğrattı. Artık başkana değil, yönetim kurulumuza çağrı yapmak istiyorum; bu sene de Galatasaray'a maddi ve manevi bir kayıp yaşattırmamak için o toplantı masasında oturdukları sandalyenin hakkını versinler ve operasyonu devam ettirsinler'' dedi.

Galatasaray Yönetim Kurulu'nun teknik direktör Frank Rijkaard'ı göndererek bir operasyon başlattığını ifade eden Fatih Gökşen, yönetim kurulunun bu başlayan operasyonu vakit kaybetmeden devam ettirmesi gerektiğini düşündüğünü söyledi.

''AVRUPA KUPALARINA KATILMAK BİLE HAYAL OLUR''


Eski yönetici Gökşen, operasyonun takıma olumlu yansıdığını da dile getirerek, ''Yönetim kurulumuz, olayları kulüp başkanından daha gerçekçi görmektedir. Yönetim kurulundan bu başlattıkları operasyonu vakit kaybetmeden devam ettirmeleri gerektiğini düşünmekteyim. Aksi takdirde bu sene için de şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi ve hatta Avrupa bile hayal olabilir'' ifadesini kullandı.

Gökşen, yapılacak değişimler sonrasında Galatasaray'ın şampiyonluk şansının hala devam edeceğini ve hiçbir şey için geç kalınmadığını sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN