Web Sürümüne Geç

Normal değiller

Pazar 15.11.2010

"Maça iyi başladık ancak yediğimiz gol planlarımızı alt üst etti. Bazı oyuncuların tavırları hoşuma gitmiyor. Bunu düzelteceğiz

Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, Manisaspor karşısında aldıkları mağlubiyeti konsantrasyonu yitirmelerine bağladı. Maça iyi başladıklarını ifade eden Hagi, "Yediğimiz golden sonra bütün konsantrasyonumuzu kaybettik. Hiçbir şey yapamadık. Kendimize çeki düzen vermeliyiz" diye konuştu. Gelecekte neler yapacaklarını değerlendirmeleri gerektiğini belirten başarılı hoca, "Sahada bazı oyuncuların tavırları hoş değildi. İsim vermiyorum ama sahadaki görüntü hoşuma gitmiyor. Şu anda zor bir dönemden geçiyoruz. Gerekli analizleri yapmalıyız" dedi.

Acil operasyon sinyali verdi
Hassas bir durumda olduklarını da dile getiren Hagi, "Şu anda çok üzgünüm. Galatasaray'ı iyi yerlere getirmek için elele vermeliyiz. Bizim biraz daha zamana ihtiyacımız var. Takımı ligin ortasında devraldım. Yavaş yavaş kadrodaki oyuncuları tanıyıp, kararımızı vereceğiz. Gelecekte ne olacak bakacağız. Ancak operasyon için devre arasını bile beklemeyebiliriz" diye konuştu. Rumen hoca ayrıca kiralık oyuncu istemediğini de belirtti. Bu arada Hagi'nin açıklamalarının bir benzeri Frank Rijkaard döneminde de gerçekleşmiş, bazı futbolcuların takımı sabote ettiği ifade edilmişti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN