Web Sürümüne Geç

Devam etmeli

Pazartesi 16.11.2010

"Olağanüstü kongre kararı almak yanlış. Yönetim, şubattaki mali olağan genel kurulda hesap vermeli. Başkan Polat, isyancılar için radikal kararlar almalı"

Helvacı ayrılsa bile '7' yeterli
G.Saray Genel Kurul ve Divan Kurulu'nun önemli isimlerinden Hayrettin Kozak, Manisa yenilgisi sonrası taraftarın istifasını istediği Adnan Polat yönetiminin şubat ayında yapılacak mali genel kurul toplantısına kadar görevini sürdürmesi gerektiğini söyledi. Kozak, "Mehmet Helvacı ve arkadaşları ayrılsa da yönetimde en az 7 kişi bulunduğu sürece, Galatasaray'ı mali olağan genel kurula kadar götürecek sayı ve yetkiye sahiptir. Yönetim orada hesap verir" dedi.

Tatilini yarıda kesip gelmeli
Kozak, bazı isimlerin "İsyancı, devrimci bir grup" görüntüsü veren beyanlarda bulunmalarının hiç yakışık almadığını dile getirerek, "Polat, her neredeyse derhal tatilini yarıda bırakıp, ilk uçakla İstanbul'a gelmeli. Devrimcileri içeren radikal kararlar almaya mecburdur'' diye konuştu. Hayri Kozak, "Galatasaray'da 4.5 seneden bu yana futbol komitesi; Polat başta olmak üzere, vazgeçemediği Adnan Sezgin ve Murat Yalçındağ'dan oluşmaktadır. Yaptıkları transferler büyük oranda başarısızdır. Ocakta tekrar transfer macerasına artık girmesinler" ifadesini kullandı.




Yükleniyor
BİZE ULAŞIN