Web Sürümüne Geç

Sercan hamlesi

Çarşamba 18.11.2010

Bursa Başkanı İbrahim Yazıcı'yla görüşen Adnan Sezgin, Ertuğrul Sağlam'ın da fazla şans vermediği Sercan için 5 milyon euro+bir oyuncu teklif etti.

G.Saray bir taraftan yönetim katında çıkan yangını söndürmeye çalışırken diğer taraftan operasyon yapılması beklenen takıma Bursaspor'un genç yıldızı Sercan Yıldırım'ı kazandırmaya çalışıyor. Adnan Sezgin ile görüşerek Sercan'ın G.Saray'a transferine "Evet" diyen Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın G.Saray'da yaşanan çalkantılı günlerin ardından sarı-kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat ile bir kez daha telefonda görüştüğü ve Polat'ın anlaşılan şartların geçerli olduğunu ifade ettiği öğrenildi.

ÖDEMELER 3 TAKSİTTE YAPILACAK
Baros'un durumu ve Hagi'nin kadroda fazla düşünmediği Mehmet Batdal yüzünden devre arasında bir forvet almasına kesin gözle bakılan G.Saray, Sercan için Bursa'ya 3 taksitte ödenmek üzere 5 milyon euro teklif etti. Görüşmede Bursa'ya Hagi'nin kadroda düşünmediği bir oyuncunun da bonservisiyle beraber verilebileceği ifade edildi. Bursaspor yönetiminin, Sercan'a soğuk bakan teknik direktör Ertuğrul Sağlam'dan eksiklerini belirlemesini ve G.Saray'dan istediği oyuncuyu kendilerine bildirmesini istediği de gelen haberler arasında.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN