Web Sürümüne Geç

Aynen devam

Salı 24.11.2010

"Biz uzun zamandır G.Saray'ın yüksek menfaatleri için uğraşan bir ekibiz. Bundan sonra da mücadelemize hep beraber devam edeceğiz"

G.Saray'da sonucu merakla beklenen tarihi toplantıdan birlik ve beraberlik mesajı çıktı. Alınan kötü sonuçların ardından yönetim içinde başkan Adnan Polat'a muhalif isimlerin istifa edeceği ve kaos ortamı oluşabileceği iddia ediliyordu. Toplantı sonrası konuşan Polat, "Biz uzun zamandır G.Saray'ın yüksek menfaatleri için uğraşan bir ekibiz. Bundan sonra da mücadelemize devam edeceğiz" diye konuştu.

HELVACI'YA GÖNDERME
Polat, "Her şey başkanla başlar başkanla sona erer. Bazen açıklamalar amacını aşmış olabiliyor" diyerek 2. başkan Mehmet Helvacı'ya göndermede bulundu. Polat, "Ortaya atılan ithamları yönetici arkadaşım hak etmedi. Her toplantımızda herkesten farklı düşünce çıkar. Farklı düşüncelerden doğan bir doğruyu ortaya çıkarırız" dedi.

HAGİ'NİN RAPORU BENDE
Başkan Polat, futbolda alınan sonuçlardan çok üzgün olduklarını söyleyerek, "Geçen hafta toplantı yapıldı çok şey yazıldı çizildi. Arkadaşlarımız 'Hagi'den rapor bekleniyor' şeklinde bir açıklama yapmıştı. Bu rapor bende ancak bu toplantıda bu raporu görüşmedik. Derbi sonrası stratejimizi değerlendireceğiz" diye konuştu.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN