6 gidecek 3 gelecek

Perşembe 25.11.2010

Rumen hocanın, yabancı oyuncular Misimovic, İnsua, Elano ve Kewell'ın gönderilmesini talep ettiği öğrenildi... Gökhan Zan ve Serdar ile de yollar ayrılacak. Servet'i bırakmayan Hagi, ocakta 3 oyuncu transfer edilmesini istedi...

Yabancılara neşter
Galatasaray'da teknik direktör Gheorghe Hagi'nin salı günü başkan Adnan Polat'a verdiği raporun detayları belli oldu. Rumen teknik adamın, özellikle takımdaki yabancı oyuncuların büyük kısmını değiştirmek istediği ortaya çıktı. Hagi'nin kadro dışı bıraktığı Misimovic'in hemen, Liverpool'dan kiralanan İnsua ile Kewell ve Elano'nun ise sezon sonunda gönderilmesi yönünde görüş belirttiği bildirildi. Gica'nın Beşiktaş'tan transfer edilen Gökhan Zan ile Serdar Özkan'ı da istemediği öğrenildi.

Servet Çetin'e sahip çıktı
Hagi'nin raporunda son maçlarda yaptığı hatalar nedeniyle tepki çeken Servet Çetin'e ise destek verdiği ve "Servet sahada savaşıyor. Her futbolcu hata yapabilir, bunlar düzeltilir" dediği belirlendi. Hagi'nin ayrıca ara transferde takıma takviye olarak ise en az 3 oyuncu istediği öğrenildi. Rumen hoca, forvete Milan Baros'a alternatif olacak iyi bir golcü, orta sahaya bir oyuncu, bir de sol bek alınmasını talep ettiği belirtildi. Sarı-kırmızılı yönetimin, Hagi'nin raporunu Beşiktaş derbisinden sonra masaya yatırıp, operasyona başlaması bekleniyor.


DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA