G.Saray Elano’yu bırakmadı

Pazartesi 29.11.2010 00:00
Brezilya'nın'nın IG Sports kanalı, Elano'yu almak için İstanbul'a gelen Santos yöneticileri Pedro Conceiçao ile Luciano Moita'nın G.Saraylı yöneticileri ikna edemediğini iddia etti. Elano için Sarı-Kırmızılı ekibe kiralama teklifi getiren Santos'lu yöneticilerin ret cevabı aldıkları bildirildi. Cumartesi gününden beri İstanbul'da olan iki yöneticinin, 15 gün içinde bu transferi bitirmek istedikleri bildirildi. Fakat G.Saray'ın da kiralamaya yanaşmadığı iddia edildi.

Inter'den Elano'ya 10 milyon euro
İtalyan La Gazzetta Dello Sport gazetesi, Inter'in G.Saray'an gözden çıkardığı Elano için Sarı-Kırmızılı takıma teklif yapmaya hazırlandığını yazdı. Inter'de teknik direktör Benitez'in gözünün Elano ile birlikte Mascherano'da olduğu, Brezilyalı oyuncu için İtalyan ekibinin 10 milyon euro'yu gözden çıkardığı bildirildi. Fakat Elano'nun Avrupa'da başarısız olmasının Inter yönetiminin gözünü korkuttuğu bildirildi.

Vaftiz baba Elano
Bu arada Elano'nun, F.Bahçe'nin eski oyuncusu, şu anda ise Santos'ta forma giyen Edu Dracena'nın oğlunun vaftiz babası olduğu ortaya çıktı. Edu, yaptığı açıklamada, Elano ile sık sık görüştüğünü ve yakın dostunun Santos'a dönmek için can attığını, bu transferin ocak ayında bitmesini Elano kadar kendisinin de istediğini söyledi.

DİĞER
Etiketler Elano Blumer
Yükleniyor
SON DAKİKA