G.Saray küme düştü

Pazartesi 29.11.2010 00:00
Beşiktaş mağlubiyeti sonrası gelecek sezonun hazırlıklarına başlayan G.Saray'da yönetim Hagi'nin verdiği raporu değil de kendi belirlediği isimlerin üzerinde durmaya başladı.

Birinci liglerde oynayan oyuncuların yüksek maliyetleri nedeniyle G.Saray'ın, özellikle 2. liglerde oynayan kaliteli ve gelecek vaat eden muhtemelen daha ucuz oyuncuları transfer etmeye çalıştığı ortaya çıktı.
Sarı-Kırmızılı ekibin santrfor için istediği ilk ismin Torino'da forma giyen Rolandinho lakaplı Rolando Bianchi olduğu, Sarı-Kırmızılı ekibin daha önce de transfer gündemine giren Bianchi'nin bu kez teklife daha sıcak baktığı iddia edildi.

Sarı-Kırmızılı yönetimin forvet hattı için düşündüğü isimlerin başında ise ismi sezon başında F.Bahçe ile geçen Siena'nın sambacısı Reginaldo geliyor. Reginaldo dışında G.Saray'ın, Tours'da oynayan Gneki ve Hertha'da forma giyen Raffael'i de istediği belirtiliyor.

Aslan'ın oyun kurucu için adayları ise Betis'li Emana ile Atalanta'da oynayan Barreto. G.Saray ön libero için Burnley'de oynayan Bikey ile Rosenborg'da forma giyen Annan'ın üzerinde duruyor. G.Saray sezon başında istediği Yahia, Rijkaard gitmeden önce veto ettiği Hubnik ve Le Mans'tan Cerdan ise yönetimin transfer listesinde yer alan isimler.

Bu arada yönetim Hagi'nin istediği Torje, Stancu ve Alexe üçlüsünün maliyetinin 15 milyon euro'yu geçtiği için kendi listesindeki oyuncular üzerinde duruyor.

DİĞER
Etiketler Galatasaray
Yükleniyor
SON DAKİKA