Hatalıyım

Pazartesi 29.11.2010

"Sahaya çıkmayan hata yapmaz. Ben de hata yaptım Yarından itibaren her şeyi değiştirmemiz gerek"

Maçın hakkı bu değildi
G.Saray Teknik Direktörü Hagi, önemli değişiklikler yapmaları gerektiğini söyledi. Hagi, "Böyle durumlarda az konuşmak en iyisidir" derken, "Sıkıntılı bir durum yaşıyoruz.
Bunu çok iyi analiz etmemiz ve yarından itibaren her şeyi değiştirmemiz gerekiyor. Aynı şeyleri oyunculara da söyledim" dedi. G.Saray'ın şampiyonluk şansının kalmadığı şeklinde bir görüş oluştuğunun aktarılması üzerine de Rumen hoca, "Şu anda çok az konuşmamız gerekiyor. Yarından itibaren işimize bakarak değişiklikler yapmalıyız" diye konuştu.

Taraftarı da üzdük

Hagi, yapılacak olası bir revizyonla ilgili yöneltilen sorular üzerine, şunları söyledi: "Şu an sıcağı sıcağına bir şey söyleyemem. Maalesef kötü bir dönem yaşıyoruz. Çok açık golleri kaçırıyoruz. Rakibimiz ise yakaladığı fırsatları kullandı. Sahaya çıkmayan hata yapmaz.Ben de hata yaptım.
Hepimiz hata yaptık. Nasıl kazanırken herkesin payı varsa, kaybederken de herkesin payı var. Belki bazı seçimleri doğru yapamadım diye düşünüyorum.'' Sarı-kırmızılı takımın hocası, daha rekabetçi bir takım kuracaklarını da söyleyip, taraftarlardan özür diledi.
DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA