Sirkte değiliz

Cumartesi 12.02.2011

"Beni iyi tanıyorsunuz, ciddi biriyim. Böyle sirk içine girmek istemiyorum. Stancu, Romanya'nın en iyi forvet oyuncusudur"

GALATASARAY Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, Stancu'nun transferiyle ile ilgili tartışmaların gereksiz olduğunu söyledi. Bir basın toplantısı düzenleyen Hagi, Mersin İdmanyurdu'nun, "Stancu, 300 bin euro'ya bize önerildi" iddiasıyla ilgili olarak, "Beni çok iyi tanıyorsunuz, ciddi biriyim. Böyle sirk içine girmek istemiyorum. Bunlar köyde bile konuşulmaz. Stancu, Romanya'nın en iyi forvet oyuncusu. Buraya geldi ve kendini ispat etti" dedi.

Misimovic'i affetmem
Hagi, "Misimovic'i yönetim affetmek istiyor. Siz ne düşünüyorsunuz" sorusu üzerine ise Bosnalı oyuncuya kapıları tamamen kapattı. Misimovic konusunda kararını kasım ayında aldığını ve yöneticilerin de bunu kabul ettiğini kaydeden Rumen çalıştırıcı, "Benim için bu konu kapanmıştır. Neden bu kararı aldığımı kulübün sitesinde açıkladım. Kadrodaki oyuncularla devam edeceğim. Diğer konu benim problemim değil. Bu karar alındı ve karardan dönüş yok'' şeklinde konuştu.

Savaş ÇORLU

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN