Burada boğuluyorum

Cuma 01.04.2011

Milli maçta Avusturya'ya gol atan Arda, menajeri Ahmet Bulut'a böyle dedi: Herkes üzerime geliyor, nefes alamıyorum. En iyisi Türkiye'den uzaklaşmak

Kafamı dinlemeliyim
AVUSTURYA maçında gol atarak uzun süren sessizliğini bozan Arda Turan'ın menajeri Ahmet Bulut'a, "Beni kurtar. Çok üzerime geliyorlar, nefes alamıyorum" dediği öğrenildi. Tecrübeli oyuncunun "Türkiye'de daha fazla kalamam. Yurt dışına giderek kafamı dinlemem gerek. Aksi halde neler olabileceğini düşünmek bile istemiyorum. Ne olur beni kurtar" dediği belirtildi. Menajer Ahmet Bulut da bu sözler üzerine girişimlerini hızlandırdı.

Polat da onu sarstı
SAKATLIĞI ve özel hayatı nedeniyle sık sık gündeme gelen Arda, Adnan Polat ve yönetiminin gidişiyle iyice sarsıldı. Milli oyuncu geçtiğimiz günlerde yakın çevresine "Atletico Madrid ile anlaştım" diyerek yeni bir tartışmayı başlatmıştı. Alman menajerler Arda'nın Atletico Madrid'e transferinin kesinlikle bittiğini, Mentes'in bu oyuncuya 4 yıllık imza attırdığını iddia ediyorlar. İşin FON ile bitirileceği de konuşuluyor.

Fatih DOĞANYükleniyor
BİZE ULAŞIN