Web Sürümüne Geç

  Galatasaray günlüğü

  01 Nisan 2011, Cuma

  Sami Yen yaşayacak
  ALİ Sami Yen Stadı arazisine, 1 milyar lira yatırım yapılarak ofis ve rezidanslar yapılacak. 2014'te tamamlanması planlanan ve Emre Arolat tarafından tasarlanan projede, meydanlara açılan mekanlar arasında Ali Sami Yen'i de ölümsüzleştiren bir simgenin yer alması öngörülüyor.

  Seyircisiz itirazına ret
  TAHKİM Kurulu, PFDK'nın sarı-kırmızılı kulübe verdiği kendi sahasında seyircisiz oynama cezasını onadı. G.Saray'ın itirazı reddedilirken, Trabzon maçını seyircisiz oynayacağı kesinleşti. Sarı-kırmızılılar, F.Bahçe derbisinde taraftarının sahaya rakı şişesi atması nedeniyle bu cezayı almıştı.

  Milan Baros'a ekstra izin
  GALATASARAY'ın milli oyuncuları takıma katılırken, Baros henüz dönmedi. Çek Cumhuriyeti'nin Liechtenstein ile oynadığı karşılaşmada ilk 11'de forma giyen ve 3. dakikada takımının ilk golünü atan Çek futbolcunun, 3 maç cezası nedeniyle teknik heyetten ekstra izin aldığı ifade edildi.

  İş adamları bölündü
  CAMİA içindeki bölünmüşlük Galatasaraylı iş adamlarına da yansıdı ve 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği'ne alternatif geldi. "Sarı Kırmızı İş Platformu" adı altında kurulan ve 250 üyeye ulaşan birlik dün basınla buluştu.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN