Galatasaray günlüğü

Cuma 01.04.2011

Sami Yen yaşayacak
ALİ Sami Yen Stadı arazisine, 1 milyar lira yatırım yapılarak ofis ve rezidanslar yapılacak. 2014'te tamamlanması planlanan ve Emre Arolat tarafından tasarlanan projede, meydanlara açılan mekanlar arasında Ali Sami Yen'i de ölümsüzleştiren bir simgenin yer alması öngörülüyor.

Seyircisiz itirazına ret
TAHKİM Kurulu, PFDK'nın sarı-kırmızılı kulübe verdiği kendi sahasında seyircisiz oynama cezasını onadı. G.Saray'ın itirazı reddedilirken, Trabzon maçını seyircisiz oynayacağı kesinleşti. Sarı-kırmızılılar, F.Bahçe derbisinde taraftarının sahaya rakı şişesi atması nedeniyle bu cezayı almıştı.

Milan Baros'a ekstra izin
GALATASARAY'ın milli oyuncuları takıma katılırken, Baros henüz dönmedi. Çek Cumhuriyeti'nin Liechtenstein ile oynadığı karşılaşmada ilk 11'de forma giyen ve 3. dakikada takımının ilk golünü atan Çek futbolcunun, 3 maç cezası nedeniyle teknik heyetten ekstra izin aldığı ifade edildi.

İş adamları bölündü
CAMİA içindeki bölünmüşlük Galatasaraylı iş adamlarına da yansıdı ve 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği'ne alternatif geldi. "Sarı Kırmızı İş Platformu" adı altında kurulan ve 250 üyeye ulaşan birlik dün basınla buluştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN