Web Sürümüne Geç

  Galatasaray günlüğü

  03 Nisan 2011, Pazar

  Herkes yerli yerine
  ANTALYA karşısında ilk sınavına çıkacak olan Bülent Ünder, defansta normalleşmeyi sağlayacak. Hagi'nin ön liberoda görev verdiği Neill'e gerçek yeri olan defansta görev verecek olan Ünder, ön libero Cana'yı da orta sahaya çekecek. Sağ bekte Serkan, sol bekte ise İnsua'nın oynaması bekleniyor.

  Sorunlar dağ gibi
  SEÇİM sürecine giren Galatasaray'da yeni yönetimi oldukça zor günler bekliyor. 3 ay içinde acil ödemeleri için 65 milyon euro bulması gereken sarı-kırmızılı kulüpte seçilecek başkanın ayrıca camianın onayını alacak yeni bir teknik direktör ve taraftarları heyecanlandıracak futbolcular getirmesi gerekiyor.

  Gitmeye niyetim yok
  HAGİ'NİN isteği üzerine Steaua Bükreş'ten transfer edilen Stancu, Rumen hocanın gidişine üzüldüğünü ancak elinden geleni yapmaya devam edeceğini söyledi. Galatasaray'ın futbolcusu olduğunu belirten Stancu, "Kendimi ispat etmeden de gitmeye niyetim yok" diye konuştu.

  100. sayı bayilerde
  TÜRKİYE'NİN en çok satan aylık spor yayını olan Galatasaray dergisinin 100. sayısı, 176 sayfalık içeriğiyle, dün İstanbul'daki bayilerde yerini aldı. 6 Nisan'dan itibaren diğer şehirlerde satılacak olan dergi, okurlarına derbide tribünlerde yapılan koreografinin posterini hediye ediyor.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN