Benim için kazanın

Pazartesi 04.04.2011

Taraftarların protesto ettiği futbolculara moral veren başkan, "Siz sadece maçı düşünün" dedi

Mali kongrede ibra olmaması nedeniyle başkanlığının son günlerini geçiren Adnan Polat, takımla özel bir toplantı yaptı. Antalya'da taraftarların protestosuna maruz kalan futbolculara destek veren Polat, "Siz bunlara takılıp kalmayın, işinizi yapmaya bakın" dedi. Artık Galatasaray'ın başındaki son günleri olduğunu belirten Polat, "Bizler gelip geçiciyiz ama Galatasaray her zaman var olacak. Bugüne kadar istediğimiz sonuçları alamadık ama en azından kapanışı güzel yapalım" diye konuştu.

KALBİM HER ZAMAN SİZİNLE
KERVANSARAY Otel'de sabah kahvaltısında konuşan Polat, Antalyaspor maçından galibiyet beklediğini ifade ederek, "Zor günlerden geçiyoruz. Morale ihtiyacımız var. Kalan maçlarımızı kazanın ve geleceğinizi kendiniz belirleyin. Bundan sonra fazla birlikte olamayacağız ancak kalbim her zaman Galatasaray ve sizlerle olacak" ifadesini kullandı. Polat'ın duygusal konuşması sırasında kaptan Arda Turan başta olmak üzere bazı futbolcuların gözyaşlarını tutamadıkları ve galibiyet sözü verdikleri öğrenildi.

REiS'iN SON GÜNLERi
GALATASARAY'ın tüzüğünde "Reis" olarak tarif edilen başkan Adnan Polat artık son günlerini yaşıyor. İbra olmaması nedeniyle seçim kararı alması gereken Polat'ın çarşamba günü bir basın toplantısı düzenlemesi ve camiadan gelen talep üzerine olağanüstü genel kurul kararını açıklaması bekleniyor. Tüzük gereği bir dönem aday olamayan Polat'ın bu konuyu hukukçulara incelettiği bildirildi.

Savaş ÇORLU

Etiketler Adnan Polat
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN