Dünya diline doladı

Çarşamba 06.04.2011

Brezilya, Çek, Hollanda, Fransa ve İspanyol basını "G.Saray taraftarına acı veriyor" diyerek düşme hattına gerilediğini yazdı. Sport Dome, "Antalya G.Saray'ı aşağıladı" dedi

Yenilgi sıradan oldu
M.P. Antalyaspor'a yenilerek tarihinin en kötü dönemini yaşatan G.Saray'ı dünya basını da manşetlerine taşıdı. Brezilya'nın Globoesporte gazetesi, "G.Saray düşmeyi başarabilecek mi? Çünkü yeni hocadan beklenen bu" derken yeni teknik direktörün de ilaç olamadığının altını çizdi. Çek futbol sitesi sport.cz ise "Baros'suz G.Saray ligde bozguna uğradı ama acı hissetmiyor. Yenilgiye alışan G.Saray için sıradan bir şey" yorumunu yaptı. Fransız basını ise Arda Turan ve Stancu'nun hayal kırıklığı yarattığını ileri sürdü.

Alt kümeye yaklaştı
FRANCE Football dergisi, "Antalyaspor G.Saray'ı boynuzladı" başlığı altında ünlü takımın 13. sıraya düştüğünü, yıldızlarının tanınmayacak kadar kötü olduklarını belirtti. İspanyol AS gazetesi, "Antalyaspor kapanış partisinde G.Saray'ı mutsuz yolladı" derken sarı-kırmızılı ekibin alt kümeye düşme sınırına geldiğini de ekledi. Hollanda'nın SportDome dergisi ise "G.Saray Antalyaspor tarafından aşağılandı. Tarih boyunca hiç bu kadar küçülmeyen G.Saray taraftarına acı veriyor" yorumunu yaptı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN