Yaktınız Galatasaray'ı

Çarşamba 06.04.2011

Adnan Polat'tan futbolculara ağır sözler: Sizden son bir galibiyet istedim, bunu bile çok gördünüz. Yazıklar olsun. Hep mi hocalar kötü! Asıl suçlu sizsiniz. Koskoca Galatasaray'ı ne hale düşürdünüz

Tarihinin en kötü dönemini yaşayan Galatasaray'ın önceki gün Antalyaspor'a da yenilmesi başkan Adnan Polat'ı çileden çıkardı. Kafile uçakla İstanbul'a geldiğinde, özel aracı hazır olmasına rağmen takım otobüsüne binen Polat futbolculara çok sert ifadelerle sitemde bulunarak, "Sizden son bir kez galibiyet istemiştim. Bunu bile çok gördünüz. Sahada koşmadınız bile. Ruhunuz nerede sizin! Hiç mi hırs kalmadı içinizde. Hepinize yazıklar olsun" diye kükredi.

İLK kez bu kadar öfkeli olduğu görülen Adnan Polat, futbolcuları şöyle azarladı: "Bugüne kadar devamlı hocalar suçlandı. Hep mi hocalar kötü! Demek ki suçlu hocalar değil sizsiniz. Yaktınız Galatasaray'ı. Milyonlarca insanı üzdünüz, kahrettiniz. Taraftar oynadığınız futboldan utanıyor, sizin yüzünüzden sokağa çıkamıyor. Biz sizin hep arkanızda durduk, size güvendik, destek olduk ama siz Galatasaray formasına layık olamadınız. Takımı ne hallere düşürdünüz."


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN