Web Sürümüne Geç

  Aysal ne yapacak?

  09 Nisan 2011, Cumartesi

  Hakkında birçok iddia üretilse de henüz adaylığını resmi olarak açıklamayan Aysal'ın "Tek liste olmazsa seçime girmem" dediği ileri sürüldü

  100 milyon $'la geliyor
  Galatasaray'da Adnan Polat'ın seçim tarihini açıklamasıyla gözler Ünal Aysal'a çevrildi. Camianın üzerinde uzlaştığı isimlerin başında gelen Aysal hakkında her geçen gün basında yeni bir iddia ortaya atılıyor. 100 milyon dolarla işbaşına geçeceği ileri sürülen, şimdiden birçok ünlü teknik direktör ve futbolcu ile anılan Aysal'ın yönetimine alacağı isimler de kamuoyunda tartışılıyor. Ancak tüm bunlara karşın Aysal'dan henüz net bir açıklama yok.

  Hızla puan kaybediyor
  DAHA önce "Göreve talip yetenekli gençlerle çalışacağım" şeklinde açıklama yapan Ünal Aysal, bir röportajında ise mali tablolarının net olmadığını ve bilançoyu inceledikten sonra başkan adaylığına karar vereceğini söylemişti. Bugün yapacağı basın toplantısını da erteleyen Aysal, son olarak 'tek liste ile seçime girilsin' şartı koştu. Seçim tarihinin belirlenmesine karşın Aysal'ın net ifadeler kullanmaması nedeniyle oluşan belirsizlik puan kaybetmesine yol açıyor.

  Bir tek o suskun
  Mali kongre sonrası kaosa sürüklenen G.Saray'da adaylığı üzerinde uzlaşılan Ünal Aysal haricinde herkes konuşuyor. Adnan Öztürk, Ali Dürüst, Ali Sabancı, Murat Canaydın, Refik Arkan, Celal Gürcan, Özer Saracoğlu ve Özcan Çetinsoy'un Aysal'ın yönetiminde yer alacağı ileri sürülmesine karşın kendisi henüz açıklama yapmadı. Ama 7 Mayıs'ta yapılacak kongre için en geç 22 Nisan'a kadar açıklaması gerekiyor.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN